Dyżury Nauczycieli

 Dyżury dyrektorskie
Dyrektor szkoły

 mgr inż. Alina Jachimczak

Budynek ul. 3 Maja 23

Wtorek w godz. 14:30 – 15:15

Środa w godz.   7:10 – 8:00

Budynek ul. Szkolna 3

Piątek w godz.  9:30 -11:00

oraz w innych godzinach umówionych przez sekretariat

Wicedyrektor

 mgr Elżbieta Siwek

 Budynek ul. 3 Maja 23

Piątek w godz.  7:30 – 8:30

Środa w godz.  14:30 -15:30

oraz w innych godzinach umówionych przez sekretariat

 Wicedyrektor

 mgr Małgorzata Rogowska

 

 

 

Budynek ul. 3 Maja 23

Poniedziałek w godz.  7:30 – 8:30

Czwartek w godz.  14:30 – 15:30

oraz w innych godzinach umówionych przez sekretariat

Wicedyrektor

 mgr Grzegorz Harabasz

 

 

 

 

Budynek ul. Szkolna 3

Wtorek w godz.  7.30  – 8.30

Czwartek w godz.  14.00 -15.30

oraz w innych godzinach umówionych przez sekretariat

 

Dyżur pedagogiczny dla rodziców

 

Lp. Imię i nazwisko Termin
1.        Augustynek Agata Wtorek 7.20 – 8.00

Czwartek 9.50 – 10.35

2.        Bałos Małgorzata Poniedziałek 8.50 – 9.40

Piątek 7.30 – 8.00

3.        Bazarnik Dorota Środa 8.55 – 9.40

Piątek 10.45 – 11.30

4.        Bednarska Małgorzata Wtorek 7.30 – 8.30

Środa 8.55 – 9.40

5.        Bogdał Paulina Środa 9.50 – 10.35

Środa 14.30 – 15.15

6.        Borejczuk – Kupczyk Anna Poniedziałek 9.50 – 10.35

Piątek 7.40 – 8.00

7.        Brotoń Monika Czwartek 8.55 – 9.40

Środa 14.25 – 14.45

8.        Buczek Anna Środa 7.40 – 7.55

Środa 10.45 – 11.30

9.        Buczko Aleksandra Wtorek 9.50 – 10.35

Wtorek 12.25 – 13.00

10.    Bukowska Joanna Poniedziałek 7.40 – 8.00

Środa 9.50 – 10.35

11.    Burda Małgorzata Poniedziałek 9.50 – 10.35

Piątek 8.55 – 9.40

12.    Burghardt Marta Poniedziałek 11.40 – 12.40
13.    Bystrowska Joanna Poniedziałek 16.00 – 17.00

Wtorek 16.00 – 17.00

14.    Chytroś Lucyna Poniedziałek 13.00 – 14.00
15.    Cioś Agnieszka Wtorek 10.45 – 11.30
16.    Czuraj Tadeusz Piątek 9.50 – 10.55
17.    Derus Barbara Środa 7.30 – 8.00

Piątek 9.50 – 10.35

18.    Despet Agnieszka Piątek 8.20 – 8.45

Wtorek 14.25 – 15.10

19.    Dominik Anna Poniedziałek 8.20 – 8.45

Wtorek 14.25 – 15.10

20.    Drabik Tomasz Piątek 13.40 – 14.25
21.    Działek Beata Wtorek 13.40 – 14.25

Poniedziałek 11.40 – 12.25

22.    Franczyk-Kestranek Beata Poniedziałek 11.40 – 12.25

 

23.    Fraś Robert Środa 10.45 – 11.45
24.    Frąś Andrzej Czwartek 8.55 – 9.40

Poniedziałek 7.40 – 8.00

25.    Głowacka Dorota Piątek 11.40 – 12.25
26.    Górka Marzena Poniedziałek 7.30 – 8.00

Poniedziałek 10.45 – 11.30

27.    Grodowska Beata Środa 7.30 – 8.00

Czwartek 11.45 – 12.25

28.    Gryglak Aneta Wtorek 8.55 – 9.40

Czwartek 13.35 – 13.45

29.    Gurgul Sabina Środa 7.40 – 8.00

Piątek 9.50 – 10.35

30.    Hajducki Nikodem Wtorek 7.40 – 8.00
31.    Hewelt Joanna Poniedziałek 7.30 – 8.00

Środa 9.50 – 10.35

32.    Horkawy Michał Poniedziałek 8.55 – 9.40

Piątek 9.50 – 10.35

33.    Hytroś Joanna Środa 9.50 – 10.35

Czwartek 7.45 – 8.10

34.    Jasińska – Bień Joanna Środa 11.40 – 12.25

Czwartek 7.40 – 8.00

35.    Jasińska Izabela Czwartek, piatek 16.00 – 17.00
36.    Juszczyk Małgorzata Poniedziałek 14.35 – 15.20

Środa 13.40 – 14.25

37.    Klimczak Paweł Wtorek 11.40 – 12.25
38.    Kokoszka Anna Poniedziałek 7.15 – 8.00
39.    Kołodziej Katarzyna Środa 8.55 – 9.40

Czwartek 7.40 – 8.00

40.    Kołodziej Renata Wtorek 9.50 – 10.35

Czwartek 12.25 – 12.45

41.    Komorowska Julita Czwartek 10.30 – 11.30
42.    Kopczyńska-Kopeć Joanna Piątek 10.45 – 11.30
43.    Kosińska Anna Wtorek 7.40 – 8.00

Środa 10.45 – 11.30

44.    Król Paweł Poniedziałek 12.45 – 13.30
45.    Kryza Marcelina Wtorek 10.30 – 11.30
46.    Książek Beata Wtorek 10.45 – 11.30
47.    Kukiełka Beata Piątek 10.45 – 11.30
48.    Kulpa Janusz Piątek 14.35 – 15.20
49.    Kulpa Monika Piątek 14.35 – 15.20
50.    Kusak Mariola Środa 13.40 – 14.25

Czwartek 7.30 – 8.00

51.    Kuś Ewa Czwartek 7.15 – 8.00
52.    Lato Dorata Wtorek 9.50 – 10.35

Czwartek 7.40 – 8.00

53.    Leszko Patrycja Piątek 9.00 –  9.40
54.    Ligas Magdalena Piątek 11.40 – 12.25

 

55.    Lubińska Agata Poniedziałek 8.55 – 9.40

Czwartek 7.40 – 8.00

56.    Łącka Agata Czwartek 7.40 – 8.00

Piątek 10.45 – 11.30

57.    Maciuszek Halina Czwartek 7.30 – 8.00

Piątek 9.50 – 10.35

58.    Malarz Jacenty Wtorek 10.45 – 11.50
59.    Marzec Anna Poniedziałek 9.50 – 10.35
60.    Muskus Teresa Czwartek 10.45 – 11.30

Wtorek 14.25 – 14.45

61.    Nowak Krzysztof Wtorek 12.45 – 13.30
62.    Obłoza Magdalena Wtorek 12.45 – 13.30
63.    Omilianowska Anna Poniedziałek, środa 7.30 – 80.00
64.    Palińska Renata Czwartek 13.40 – 14.25
65.    Paluch Ewa Wtorek 10.45 – 11.30
66.    Pilch Małgorzata Poniedziałek 8.00 – 9.00

Środa 13.00 – 14.00

67.    Procyk Alina Wtorek 7.30 – 8.00

Czwartek 13.40 – 14.25

68.    Ptak Paulina Piątek 7.30 – 7.50

Środa 10.45 – 11.30

69.    Pudo Magdalena Poniedziałek 13.40 – 14.00

Czwartek 10.45 – 11.30

70.    Puła Agnieszka Wtorek 14.25 – 14.45

Czwartek 10.55 – 11.25

71.    Pustelnik Helena Poniedziałek 10.45 – 11.30

Wtorek 11.40 – 12.25

72.    Raczyńska-Raszpunda Agnieszka Poniedziałek 13.30 – 13.50

Wtorek 8.55 – 9.40

73.    Rożkiewicz Aneta Piątek 12.30 – 13.00
74.    Rusek Łukasz Czwartek 8.55 – 9.40
75.    Schabowski Mikołaj Poniedziałek 7.20 – 7.40

Wtorek 11.40 – 12.25

76.    Sewiołło Elżbieta Piątek 9.50 – 10.35

Piątek 14.25 – 14.40

77.    Siemianowska Romualda Poniedziałek 7.40 – 7.55

Czwartek 10.00 – 10.30

78.    Sopata Zbigniew Środa 16.00 -17.00
79.    Stachaczyk Barbara Środa 10.45 – 11.30

Piątek 7.35 – 8.00

80.    Szewczyk Anna Poniedziałek 7.40 – 8.00

Poniedziałek 10.45 – 11.30

81.    Szewczyk Lucyna Poniedziałek 7.30 – 7.55

Czwartek 10.45 – 11.30

82.    Święch Marzena Poniedziałek 9.50 – 10.35

Wtorek 7.30 – 8.00

83.    Świętek Teresa Czwartek 8.55 – 8.45
84.    Turlik Wojciech Piątek 10.45 – 11.30
85.    Wantuch Stanisława Czwartek 12.00 – 13.30
86.    Walasik Angelika Wtorek 13.40 – 14.00

Piątek 11.40 – 12.25

87.    Witek Izabela Środa 8.55 – 9.40

Czwartek 15.00 -15.20

88.    Włodarczyk Agata Poniedziałek 10.45 – 11.30
89.    Wójcik- Skowronek Anna Czwartek 9.50 – 10.35

Piątek 7.40 – 8.00

90.    Wróbel Małgorzata Poniedziałek 9.50 – 10.35

Czwartek 12.40 – 13.00