Zajęcia dodatkowe klas 4-8

Propozycje zajęć dodatkowych – wspomagających :

 

rodzaj zajęć nauczyciel prowadzący

(dla której klasy)

Dzień i nr lekcji sala
klasy IV  
wyrównawcze z matematyki A.Kosińska piątek  6 lekcja 204
A.Procyk czwartek 7 lekcja 105
M.Kulpa środa 7,8 lekcja co 2 tyg. 203
klasy V  
wyrównawcze z języka polskiego M. Górka czwartek 6 lekcja 2
wyrównawcze z matematyki L.Szewczyk środa 6, 7 lekcja 104
J.Kulpa piątek 7 lekcja 205
wyrównawcze z j. ang., biologii, geografii M.Brotoń wtorek 7 lekcja 113
klasy VI  
wyrównawcze z matematyki J. Hewelt wtorek 6 lekcja

środa 7 lekcja

204
wyrównawcze z języka polskiego J. Jasińska-Bień środa 7.30-8.00

co 2 tygodnie od 3X

203
klasy VII  
wyrównawcze z języka polskiego

 

R. Kołodziej czwartek 7 lekcja 103
koło polonistyczne IMBRYK zajęcia przygotowujące do egzaminu

 

M. Święch czwartek 7 lekcja 202
wyrównawcze z matematyki

 

M. Kulpa piątek 7 lekcja 206
wyrównawcze z chemii A.Despet piątek 8 lekcja

2 razy w miesiącu

210
przygotowanie do egzaminu z matematyki M. Rogowska środa 8 lekcja

co 2 tygodnie od 3X

206
klasy VIII  
zajęcia przygotowujące do egzaminu

z j. polskiego

A. Raczyńska – Raszpunda czwartek 7 lekcja 14
zajęcia przygotowujące do egzaminu

z j. polskiego

J. Jasińska -kl.8b czwartek  7.15 105
koło polonistyczne IMBRYK zajęcia przygotowujące do egzaminu M. Święch czwartek 7 lekcja 202
przygotowanie do egzaminu z matematyki Barbara Stachaczyk wtorek 7.10-7.55

czwartek 7.10-7.55

205
M. Rogowska środa 7 lekcja 206
przygotowujące do egzaminu z j. angielskiego A.Buczko luty, marzec
M.Pudo czwartek 7.10-7.55 206
wyrównawcze z chemii A.Despet piątek 8 lekcja

2 razy w miesiącu

210
KLASY GIMNAZJALNE  

 

   
wyrównawcze z matematyki J.Kulpa środa 7,8 lekcja
M.Kulpa środa 7,8 lekcja co 2 tyg.
R.Palińska czwartek 7 lekcja
przygotowujące do egzaminu

z j. niemieckiego

A.Marzec poniedziałek 8 lekcja
zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z j. polskiego Beata Franczyk – Kestranek piątek 8 lekcja

 

 

Propozycje zajęć dodatkowych – rozwijających:

 

Rodzaj zajęć Nauczyciel prowadzący

 

Dzień nr lekcji Sala
klasy IV  
Warsztaty czytelnicze J. Hytroś środa 7 lekcja 16
Zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się J. Hytroś wtorek 7 lekcja

co 2tygodnie od 18 IX

16
Koło przyrodnicze R. Siemianowska wtorek 6 lekcja

 

201
Kółko plastyczne M. Schabowski wtorek – 6 lekcja

 

112
klasy V  
Zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się J. Hytroś wtorek 7 lekcja

co 2tygodnie od 25 IX

16
Kółko historyczne D.Bazarnik środa 6 lekcja 211
Warsztaty artystyczne J.Jasińska-Bień

 

środa 7,8 lekcja

co 2tygodnie od  19 IX

105
klasy VI  
Warsztaty artystyczne J.Jasińska-Bień

 

środa 7,8 lekcja

co 2tygodnie od  28 IX

105
Zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się J.Hytroś wtorek 7 lekcja

co 2tygodnie od  25 IX

16
klasy VII  
Rozwijanie logicznego myślenia A.Buczek poniedziałek 7 lekcja

piątek 1 lekcja

211
Kółko historyczne D. Bazarnik poniedziałek 8 lekcja 209
Maraton z językiem angielskim A.Walasik XII,  I, III (całą noc)
klasy VIII  
Kółko matematyczne A.Kosińska czwartek 7 lekcja 205
Rozwijanie logicznego myślenia A.Buczek poniedziałek 7 lekcja

piątek 1 lekcja

211
Kółko historyczne M.Juszczyk poniedziałek 8 lekcja

środa 7 lekcja

210

211

Dla klas IV-VIII

 

Weekend z COOLturą dla kl.4-8 K.Kołodziej, M. Brotoń raz w miesiącu- informacje bieżące
Zajęcia z samorządności A.Raczyńska-Raszpunda poniedziałek 7,8 lekcja

co 2 tygodnie od 8 X

14
Szkolne Koło Filmowe KLAPS B.Kukiełka wtorek 6 lekcja 106
DRAMA CLUB dla kl.4-8 M.Pudo czwartek 7 lekcja 206
Koło muzyczne dla klas 4-7 A.Borejczuk-Kupczyk wtorek 7 lekcja 102
Warsztaty muzyczne Ł.Rusek czwartek 7,8 lekcja 102
SKS klasy 5-8 R. Fraś poniedziałek, czwartek 14.30 – 15.30, 15.15 – 16.15 Sala gimnast.
Schola s.M. Muskus poniedziałek 15.45-16.45 201
Koło misyjne dla kl. 5-7 s.A.Pustelnik,

J.Malarz

wtorek 7,8 lekcja

co 2 tygodnie

203
Wolontariat kl.4-7 M.Juszczyk, N.Hajducki środa 7,8 lekcja
Koło plastyczne M. Schabowski Wtorek 8 lekcja 112