XIV Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

23 stycznia 2020 r. w MCDiS  w Niepołomicach odbyły się przesłuchania w ramach XIV Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek, który jest organizowany przez Szkołę Podstawową w Suchorabie.

Uczestników reprezentujących dziesięć szkół było tak wielu, że wypełnili  całą salę widowiskową w Małopolskim Centrum. Poziom występów był bardzo wysoki, konkurencja ogromna. W jury zasiadali muzycy: Joanna Wątroba, Katarzyna Wrońska i Paweł Więcław.

Naszą Szkołę Podstawową im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach reprezentowali uczniowie w trzech kategoriach wiekowych.

W kategorii solistów klas O-III – I miejsce zajęła Marcelina Gocoł z klasy III b.

W kategorii zespołów klas IV – VI laureatami III miejsca zostali bracia Jan i Tomasz Mardosz– Lisakz klasy 5b.

W kategorii klas VII – VIII – II miejsce zajęła Amelia Fudali z klasy 7b, a Magdalena Limanówka z klasy 7a, pokonała konkurencję i została laureatką I miejsca.

Składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

zobacz galerię

Anna Borejczuk – Kupczyk