Mikołajkowa noc klasy 8c w szkole

To była noc pełna wrażeń i niespodzianek!
Spotkanie rozpoczęliśmy od karaoke, potem była zumba, w której uczestniczyli ramię w ramię chłopcy i dziewczęta. Nie zabrakło pokazów akrobatycznych.  Pierwszą niespodzianką wieczoru były życzenia i prezent urodzinowy (śliczny pluszowy miś) dla jednej z uczennic klasy 8c – Asi.  Polały się łzy szczęścia i wzruszenia.
Kiedy czekaliśmy na dostawę jedzenia z pizzerii, nagle w drzwiach stanęli św. Mikołaj, Anioł i Diabeł. Oprócz pizzy mieli dla nas słodkości  Ale przede wszystkim sprawili nam ogromną niespodziankę swoją obecnością! Nie omieszkaliśmy zrobić sobie pamiątkowego zdjęcia z tak miłymi Gośćmi.
Po obejrzeniu filmu przyszła pora na jeszcze jedną niespodziankę. O godzinie 23:59 (godzina urodzin Asi). Asia wniosła tort urodzinowy z racami, a my odśpiewaliśmy jej „sto lat”.
Z kolei amatorzy gry w ping ponga mieli możliwość rozegrania turnieju.
Trudno było zasnąć po takich emocjonujących wydarzeniach! Z pewnością ta noc spędzona w szkole pozostanie w naszej pamięci.

zobacz galerię