Mikołaj w Bochni klasy 1

Spotkanie z Mikołajem 250 metrów pod ziemią

W piątek 6 grudnia klasy 1a, 1b i 1c wybrały się na wycieczkę do Kopalni Soli w Bochni. W solnej komorze 250 metrów pod ziemią na dzieci czekał Święty Mikołaj z workiem po brzegi wypełnionym prezentami. Świętemu podczas  spotkania towarzyszył aniołek i wesoły diabeł. W mikołajkowym kąciku uczniowie tworzyli łańcuchy na choinkę, które z pewnością będą przydatne do udekorowania klasowej choinki. Następnie dzieci obejrzały przedstawienie teatralne o Kruszynce – cyrkowej słonicy. Kolejną atrakcją wyjazdu była dyskoteka. Zabawę na parkiecie podziemnej dyskoteki poprowadzili animatorzy, w przebraniach wesołych elfów. Pełni wrażeń z pobytu w zabytkowej kopalni, z prezentami od św. Mikołaja powróciliśmy do szkoły.