rakiety

Z radością informujemy, że nasza szkoła zajęła 10 miejsce w ogólnopolskim konkursie

“Dzieciaki do Rakiet”

i zdobyła nagrodę w postaci profesjonalnego sprzętu do tenisa.

Dziękujemy za każdy głos!

Z wielką radością pragnę poinformować,że nasze młodsze koszykarki w następującym składzie:
1. Michalczuk Milena
2. Kwaśny Aleksandra
3. Nicia Zofia
4. Banza Aristella
5. Wójcik Maja
6. Jagieła Sylwia
7. Kiełbowicz Iga
8. Suchan Martyna
9. Kotara Łucja
10. Rogala Karolina
11. Nieć Alicja
zajęły II MIEJSCE w rozgrywanych dzisiaj Powiatowych Zawodach w Piłce Koszykowej. Zawodniczki prezentowały wysoki poziom umiejętności, zaangażowanie i wolę walki. Przegrały tylko jedno spotkanie dzięki czemu mogą się teraz cieszyć ze zdobycia srebrnych medali!!!!
Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratuluję 🙂

Miło mi poinformować, że dziewczynki w składzie:
Banza Aristella
Jagieła Sylwia
Kiełbowicz Iga
Kotara Łucja
Kwaśny Aleksandra
Łęgocka Weronika
Michalczuk Milena
Nicia Zofia
Nieć Alicja
Rogala Karolina
Suchan Martyna
Wójcik Maja
wygrały w Gminnych Zawodach w Piłce Koszykowej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci, awansując do zawodów powiatowych
Gratulujemy młodym koszykarkom!!!

W tym tygodniu odbyły sie finały wojewódzkie w badmintonie drużynowym dziewcząt.
Zespół naszej szkoły w składzie; Więcław Julia, Szczurek Dalia, Walentynowicz Julia zajął 5 miejsce spośród 10 szkół zakwalifikowanych do finałów Małopolski.
Turniej odbył się w Gorlicach.
Opiekunem zespołu była Agnieszka Cioś.
Gratulacje dla zawodniczek oraz opiekuna za wspaniałą walkę na zawodach.
Wyjazd był dofinansowany przez Urząd Miasta i Gminy Niepołomice

Z wielką radością pragnę poinformować, że w rozgrywanych dzisiaj zawodach w Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej nasza drużyna gładko pokonała zespoły z Bilczyc, Biskupic i Wieliczki ulegając tylko ligowemu zespołowi SMS z Wieliczki!!! Dziewczyny bardzo dobrze zaprezentowały się we wszystkich rozgrywanych spotkaniach i ostatecznie zajęły II miejsce!!
Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za równie udane starty w kolejnych zawodach.
Skład dziewcząt:
1. Sendorek Kinga
2. Grabowska Maja
3. Grzebała Anna
4. Gumulak Pola
5. Krysiak Dominika
6. Kaleta Milena
1. Głuszek Julia
2. Osika Magdalena
3. Gwizdek Zuzanna

W Naszej szkole odbyły się zawody powiatowe w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci.
Reprezentacja chłopców w składzie Jakub Ferens,Karol Pyrlik,Piotr Krechowiecki,Jakub Rudolf wygrała zawody zdobywając medale złote i awansowała do finałów wojewódzkich ,natomiast drużyna dziewcząt w składzie Karolina Rzepka,Szymczyk Nikola zajęła 3 miejsce.Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.

W tym tygodniu odbyły się finały wojewódzkie w badmintonie drużynowym dziewczat rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.Nasza Szkoła reprezentowana przez drużynę w składzie;Więcław Julia ,Szczurek Dalia,Walentynowicz Julia zajęła 5 miejsce w zawodach finałowych spośród 10 szkół ,które zosta zakwalifikowane z zawodów niższego szczebla.Opiekunem zezpołu była Agnieszka Cioś.Zawody odbyły się w Gorlicach,a dofinansowanie wyjazdu zapewnił Urząd Miasta i Gminy Niepołomice.Gratulacje dla zawodniczek oraz opiekuna.

Z wielką radością pragnę poinformować, że w rozgrywanych dzisiaj zawodach w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców drużyna dziewcząt zajęła I miejsce zapewniając sobie awans do zawodów na szczeblu Powiatowym natomiast drużyna chłopców po po bardzo zaciętej walce, dwóch tibrekach ostatecznie zajęła IV miejsce.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za równie udane starty w kolejnych zawodach.
Skład dziewcząt:

3. Maj Karol
Opiekun:
Cioś Agnieszka

12 listopada odbyły się w naszej szkole zawody powiatowe w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie Julia Więcław,Julia Barwiołek ,Dalia Szczurek zajęła I miejsce i awansowała do zawodów wojewódzkich natomiast reprezentacja chłopców w składzie Dariusz Mleko,Maciej Pijanowski,Kacper Szornel ukończyła na 4 miejscu.
Dziękujemy uczniom za udział i życzymy dalszych sukcesów