z Librusa

Z wielką radością pragnę poinformować, iż Emilia Grochot z klasy 8f oraz Krzysztof Janeczko z klasy 8f awansowali do zawodów II stopnia w I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego. Emilia Grochot zajęła I miejsce w Okręgu Małopolskim.
W imieniu społeczności szkolnej gratuluję Emilce i Krzysztofowi awansu i życzę wytrwałości w dalszej przygodzie z literaturą i językiem polskim.
Marzena Święch nauczyciel języka polskiego i opiekun naukowy


W dniu 19.12.2019r. odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek dla klas IV – VIII.

Wyniki w kategorii solistów:

I miejsce: Magdalena Limanówka z kl. VII a
II miejsce: Amelia Fudali z kl. VII b
III miejsce: Natalia Wojtas z kl. VII b

Wyniki w kategorii zespołów:

I miejsce: Jan i Tomasz Mardosz – Lisak z kl. Vb
II miejsce: trio z kl. Va: Maja Dudek, Zofia Janeczko, Karina Stępniowska
III miejsce: zespół wokalno – instrumentalny z kl. IVa: Aleksandra Frąś, Małgorzata Haberman, Zuzanna Majchrowska, Sylwia Siwek
Wyróżnienie: zespół wokalno – instrumentalny z kl. Ve: Antonina Bigaj i Iga Szcześniak

Gratulujemy zwycięzcom!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia w następnym konkursie.

Koordynator konkursu
Anna Borejczuk – Kupczyk


18.12.2019r. odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek dla klas 0 – III.
Oto wyniki:
Kategoria zespoły:
I miejsce: Gabriela Czopik i Agnieszka Wnorowska – Tall z kl.2b
II miejsce: Hanna Jabłońska, Kalina Zaręba, Ola Wojas, Zofia Nowak, Hanna Zub z kl.1a
III miejsce: Milena Stojecka, Ewa Landowska, Natalia Grzywa z kl.2a
Wyróżnienie:
Grupa 0a
Grupa 0b
Kategoria soliści:
I miejsce: Marcelina Gocoł z kl.3b
II miejsce równorzędnie:
Emilia Barrett z kl.2a
Maksymilian Król z kl.1c
III miejsce równorzędnie:
Maria Sokół z kl.3b
Wojciech Bilski z kl.2b
Wyróżnienie: Lena Ogiegło z kl.3b
Gratulujemy zwycięzcom!
Dziękuję wszystkim biorącym udział i życzę powodzenia w kolejnych konkursach.
Koordynator konkursu
Małgorzata Bałos


Międzyklasowy konkurs na najbardziej oryginalny łańcuch choinkowy dla klas 0-3 został rozstrzygnięty. Oto wyniki:

Miejsce I:
klasa 3a

Miejsce II:
klasa 2a

Miejsce III:
klasa 1c

Wyróżnienie:
klasa 3b
Klasa 0b

Serdecznie gratulujemy zwycięskim klasom!


Konkurs rodzinny na Szopkę Bożonarodzeniową został rozstrzygnięty.Oto wyniki:

Miejsce I:
Jakub Madoń z klasy 1b wraz z rodziną

Miejsce II:
Kalina Zaręba z klasy 1a wraz z rodziną

Miejsce III:
Amelia Warchołek z klasy 1b wraz z rodziną

wyróżnienie:
Szymon Madoń z klasy 3a wraz z rodziną
Magdalena Galas z klasy 2c wraz z rodziną

Gratulujemy zwycięzcom!


wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Angielskiej:

*klasy I-III

I miejsce: Beata Kusak, kl. 2c
II miejsce: Martyna Frąś, kl. 3d
III – nie przyznano
wyróżnienie: Norbert Cylny, kl. 2c

*klasy IV-VIII

I miejsce: Amelia Fudali, kl. 7b
II miejsce: Paweł Klimczyk, kl. 5e
III miejsce: Emilia Kołodziej, kl. 7b
wyróżnienie: Mikołaj Ząbkiewicz, kl. 4b
Piotr Ząbkiewicz, kl. 8b

Gratulujemy,
Anna Wójcik-Skowronek
Angelika Walasik

 


Rozstrzygnięcie Konkursu

„Mój kalendarz adwentowy”

Bardzo miło nam ogłosić wyniki konkursu na najpiękniejszy kalendarz adwentowy „Mój kalendarz adwentowy” dla uczniów szkół podstawowych z gminy Niepołomice w roku szkolnym 2019/2020.

I miejsce: Emilia Kołodziej ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach

II miejsce: Katarzyna Góra ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Staniątkach

Oliwia Budek ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Bosko w Zakrzowie

III miejsce: Julia Czaplakze Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wł. Puchalskiego w Niepołomicach

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za przygotowanie pięknych prac za zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną przekazane dyrektorom szkół w podczas spotkania dyrektorów w grudniu.