zaczytani.org

Podaruj książkę

W tym roku szkolnym nasza szkoła po raz pierwszy bierze udział w kampanii zaczytani.org. W ramach tej akcji prowadzona jest Wielka Zbiórka Książek, dzięki której w szpitalach, domach dziecka, świetlicach socjoterapeutycznych i wielu innych placówkach medycznych powstaną biblioteki.
Na pewno na Waszych półkach zalegają książki, które już przeczytaliście…, a teraz tylko się kurzą. Trzeba je przynieść do szkoły i wesprzeć naszą akcję.
Do 26 maja można do naszej szkoły przynosić książki w bardzo dobrym stanie dla dzieci, młodzieży i dorosłych wydane po 2000r. Specjalne pudło, do którego będzie można je wkładać, postawione zostanie na korytarzu na parterze (budynek przy 3 Maja i przy ul Szkolnej). Książki można też dawać wychowawcom, a później oni przekażą je koordynatorowi akcji.
W dniach 28.05 a 1.06 dostarczymy zebrane przez nas książki do MAGAZYNU i uszczęśliwimy nimi wiele osób.
Pamiętajcie!!! Warto pomagać!!!