Spotkanie z pisarką

Wszystkie dzieci na pewno powinny czytać książki. Klasy II a, III a, III b, udały się do Biblioteki Publicznej na spotkanie z Panią Barbarą Wicher, autorką książek dla dzieci.

Pani Barbara Wicher mieszka we Francji, ale chętnie przyjeżdża do naszego kraju na spotkania z czytelnikami.

Kilkoro uczniów wcieliło się w role głównych bohaterów książek odgrywając scenki teatralne. Uczniowie grali w scence filmowej, gdzie nawet zapadł „pierwszy Klaps”. Spotkanie było bardzo ciekawe i interesujące. Pod koniec naszego wspólnego spotkanie, uczniowie zadawali pytania autorce książek, która bardzo chętnie na wszystkie odpowiadała.

Na zakończenie, każdy kto miał ochotę mógł zakupić książkę i otrzymać osobistą dedykację od autorki. To było bardzo pouczające spotkanie.

Halina Maciuszek