Pierwszaki i coca-cola

Pierwszaki w zakładzie Coca-Cola

galeria

22  marca z okazji Światowego Dnia Wody klasa 1d odwiedziła  zakład produkcyjny Coca-Cola w Staniątkach. Na początku obejrzeliśmy prezentację nt. przedsiębiorstwa oraz wykorzystania wody w zakładzie, a także w życiu codziennym. Ponadto poznaliśmy sposoby oszczędzania wody. Na koniec prezentacji czekał na nas mały sprawdzian z poznanych treści. Osoba, która odpowiedziała na pytanie, otrzymała nagrodę niespodziankę. Następnie przeszliśmy korytarzem z widokiem na linie produkcyjne, które zostały dokładnie omówione przez pana prowadzącego. Na koniec wycieczki na dzieci czekała ogromna, pyszna niespodzianka. Po około dwugodzinnej, pełnej atrakcji przygodzie zachwyceni uczniowie z workami prezentów wrócili do szkoły.

Paulina Ptak