Zajęcia dodatkowe dla klas 1-3

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2017/18-klasy

I- III uczące się przy ul. 3 Maja

Nauczyciel Rodzaj zajęć Termin Dla klas Sala
Dorota

Lato

Eksperci

Programowania

-projekt unijny

Listopad

–  marzec

1a 5
Mariola

Kusak

Innowacja

pedagogiczna:

„Myślę.

Rozumiem.

Wiem”

cały rok/2h w tygodniu 1b 6
Anna Omilianowska Innowacja

pedagogiczna:

„Myślę.

Rozumiem.

Wiem”

 

cały rok/2h w tygodniu

 

1c

 

10

Halina Maciuszek Zajęcia

plastyczne

wtorek

6godz.

lekcyjna

2a i 2b 3
Ewa

Paluch

Zajęcia

Wyrównawcze

(polonistyczno-

matematyczne)

poniedziałek

6godz.

lekcyjna

2a i 2b 4
Agata

 Łącka

Eksperci

Programowania

-projekt unijny

grudzień-

marzec

3a

 

15

 

Zajęcia wyrównawcze

(polonistyczno-

matematyczne)

wtorek

6godz.

lekcyjna

 

 

3a i 3 e

 

15

Zajęcia

Rozwijające

twórczość i

kreatywność

Marzec

-kwiecień

Czwartek

12:50-14:50

Kl.3 15
Agata Augustynek Eksperci

Programowania

-projekt unijny

Grudzień

–  marzec

3b

 

7

 

Zajęcia

Wyrównawcze

(polonistyczno-

matematyczne)

środa

6godz.

Lekcyjna

 

3b i 3 f

 

7

Barbara Derus Zajęcia

Rozwijające

polonistyczne

Piątek

6godz.

Lekcyjna

3a,b,e,f-

 

16
Bałos Małgorzata Eksperci programowania

-projekt unijny

Grudzień

–  marzec

3f

 

2

 

Małgorzata Wróbel Małgorzata Bałos Ewa Kluba Zajęcia

teatralne

 

Wtorek

8 godz.

Lekcyjna

kl.3-7 211
Beata Grodowska

Izabela Jasińska

Zajęcia

muzyczne

Czwartek/co 2 tydzień/ Kl 1-3  
Agnieszka Puła Programowanie

 przez zabawę

Piątek

5 lekcja

Kl.1-3 107
Monika Brotoń Zajęcia

wyrównawcze-

 Język angielski

Poniedziałek

6 lekcja

 

Kl.3 113
Wych. kl.1 D.Lato, M.Kusak, A.Omilianowska Zaj. Rozwijające

 – basen

Poniedziałek

i czwartek

4 lekcja

Kl.1 pływalnia
         

 

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2017/18

klasy I- III uczące się przy ul. Szkolna

Nauczyciel Rodzaj zajęć Termin Godz klasa Sala
Beata

Książek

Zajęcia

Muzyczne

„Szkolne

nutki”

Poniedziałek

Co dwa

tygodnie

 

6 lekcja

 

1d,1e,

2c,3c,

3d

Po dwie

osoby

z każdej

klasy

2
Beata

Książek

Zajęcia

Rozwijające

wtorek

 

6 lekcja 2c 2
Małgorzata Wróbel Zajęcia

Wyrównawcze polonistyczno-

matematyczne

Czwartek 6 lekcja 3c 10
Teresa

Świętek

Zajęcia

Wyrównawcze

polonistyczno-

matematyczne

czwartek 5 lekcja 1d,1e 1
Anna

 Szewczyk

Zajęcia

matematyczne

Poniedziałek

/co 2 tydzień/

6 lekcja 3c,3d 9
Anna

Szewczyk

Zajęcia

przyrodnicze

Poniedziałek

/co 2 tydzień/

6 lekcja 3c,3d 9
Anna

Szewczyk

Zajęcia

Wyrównawcze polonistyczno-

matematyczne

wtorek 6 lekcja 3d 9
Paulina

Ptak

Projekt

”Eksperci

oprogramowania”

Grudzień-

marzec

6,7 lekcja Połowa

klasy 1d

S. komp.
Teresa

Świętek

Projekt

”Eksperci

oprogramowania”

Grudzień-

marzec

6,7 lekcja Połowa

klasy 1d

S. komp.
Małgorzata Burda Zajęcia

logopedyczne

Poniedziałek 13:00-14:00 Oddz.

przed

szk 0d

02
Wychowawcy  kl.1

T.Świętek, P.Ptak

Zajęcia

 rozwijające – basen

Poniedziałek

 i czwartek

4 lekcja Kl.1 Pływ

alnia