Dyżury Nauczycieli

Dyżury pedagogiczne w roku szkolnym 2017/2018

Dyżury dyrektorskie  
Dyrektor szkoły

Alina Jachimczak

Budynek ul. 3 Maja 23

·         Wtorek w godzinach 14:30-15:15

·         Środa w godzinach  7:30-8:45

Budynek ul. Szkolna 3

·         Piątek 9:30-11:00

oraz w innych godzinach umówionych przez sekretariat

Wicedyrektor

Elżbieta Siwek

·         Poniedziałek w godzinach 14:30-15:30

·         Czwartek w godzinach 7:30-8:30

Wicedyrektor

Małgorzata Rogowska

Budynek ul. 3 Maja 23

·         Czwartek w godzinach 14:30-15:30

·         Piątek w godzinach 7:30-8:45

Budynek ul. Szkolna 3

·         Środa w godzinach 10:15-11:15

  • dyżury nauczycielskie

 

Imię nazwisko nauczyciela Dyżur pedagogiczny
1. Augustynek Agata Czwartek 7:30-8:00; 9.50-10.30
2. Bałos Małgorzata Środa 8:55-9:40

Czwartek 7:30-8:00

3. Bazarnik Dorota Środa 14:30-15:15

Czwartek 10:45-11:30

4. Borejczuk – Kupczyk Anna Poniedziałek 9:50-10:35

Środa 7:15-8:00

5. Brotoń Monika Poniedziałek 8:55-9:40

Środa 7:40-8:00

6. Buczek Anna Poniedziałek 14.30-15:15

Czwartek  10.45 – 11.30

7. Buczko Aleksandra Poniedziałek 10:45-11:30

Czwartek 7:40-8:00

8. Burda Małgorzata Czwartek 8:55-9:40
9. Burghardt Marta Środa 11:30-12.00
10. Bukowska Joanna Poniedziałek 10:15-10:45
11. Bystrowska Joanna Środa 16:30-17:00
12. Derus Barbara Piątek 11:40-12:25
13. Dominik Anna Wtorek 11:45-12:30

Środa 7:30

14. Despekt Agnieszka Piątek 9:45-10:25
15. Fraś Robert Poniedziałek 7:30-8:00; 9:50-10:35
16. Frąś Andrzej Czwartek 7:40-8:00; 9:50-10:35
17. Górka Marzena Czwartek 8:55-9:40

Piątek 7:30-8:00

18. Grodowska Beata Środa 9:30-10:15
19. Gryglak Aneta Wtorek 14:25-14:45

Czwartek 10:45-11:30

20. Guzik Jadwiga Wtorek 7:30-8:00

Czwartek 8:55-9:40

21. Horkawy Michał Poniedziałek 9:50-10:35

Środa 9:50-10:35

22. Hewelt Joanna Poniedziałek 7:40-8:00

Środa 9:50-10:35

23. Jasińska – Bień Joanna Wtorek 9:50-10:35

Środa 7:40-8:00

24. Jasińska Izabela Wtorek 16:00-16:30
25. Jaskółka Danuta Poniedziałek 15:30-16:30
26. Kapel Elżbieta Poniedziałek 7:30-8:45

Wtorek 14:15-15:00

27. Karcz Krzysztof Poniedziałek 9:50-10:35

Środa 7:30-8:00

28. Kluba Ewa Poniedziałek 14:30-14:50

Piątek 10:45-11:30

29. Lubińska Agata Poniedziałek 7:15-7:45

Piątek 9:50-10:35

30. Komorowska Julita Wtorek 15:30-16;00

Środa 15:30-16:00

31. Kołodziej Renata Czwartek 7:40-8:00

Piątek 10:45-11:30

32. Kołodziej Katarzyna Wtorek 7:40-8:00

Środa 8:55-9:40

33. Kożuch Marta Środa 7:30-8:45
34. Kosińska Anna Wtorek 11:40-12:25

Środa 7:40-8:00

35. Król Krzysztof Czwartek 10:45-11:30
36. Kamionka Izabela Piątek 13:40-14:10
37. Kryza Marcelina Czwartek 15:30-16:30
38. Karbowiak Dariusz Piątek 8:55-9:40
39. Książek Beata Poniedziałek 7:40-8:00

Czwrtek 8:55-9:30

40. Kusak Mariola Wtorek 7:30-8:00

Czwartek 8:55-9:40

41. Klejdysz Dominik Środa 16:30-17:00
42. Łącka Agata Wtorek 8:00- 8:45

Czwartek 7:30-8:00

43. Łach Joanna Poniedziałek 16:30-17:00
44. Lato Dorata Środa 7:15-7:40; 9:50-10:35
45. Maciuszek Halina Poniedziałek 9:50-10:35

Czwartek 7:15-7:40

46. Muskus Teresa Wtorek 13:40-14:25

Czwartek 15:15-15:35

47. Omilianowska Anna Wtorek 7:30-8:00

Czwartek 8:55-9:40

48. Paluch Ewa Poniedziałek 8:55-9:40

Czwartek 7:30-8:00

49. Pilch Małgorzata Poniedziałek 8:00-9:00

Piątek 14:00-15:00

50. Pudo Magdalena Poniedziałek 15:20-15“50

Środa 9:50-10:35

51. Puła Agnieszka Czwartek 10:45-11:30 ; 13:35-14:00
52. Pustelnik Helena Poniedziałek 7:40-8:00

Piątek 9:50-10:10

53. Ptak Paulina Poniedziałek 9:50-10:35

Piątek 7:20-7:45

54.  Raczyńska- Raszpunda Agnieszka Poniedziałek 13:35-14:00

Środa 9:50-10:35

55. Rożkiewicz Aneta Wtorek 7:40-8:00; 10:45-11:30
56. Rusek Łukasz Poniedziałek 8:55-9:40

Wtorek 7:15-7:45

57. Schabowski Mikołaj Wtorek 7:40-8:00; 9:50-10:35
58. Siemianowska Romualda Wtorek 7:20-7:40

Czwartek 11:40-12:25

59. Szewczyk Anna Wtorek 7:15-7:45; 8:50-9:35
60. Szewczyk Lucyna Wtorek 7:30-8:00

Czwartek 9:50-10:35

61. Stachaczyk Barbara Środa 7:30-8:00; 9:50-10:35
62. Święch Marzena Wtorek 7:40-8:00; 8:55-9:40
63. Świętek Teresa Poniedziałek 8:55-9:40

Czwartek 7:20-7:45

64. Śliwa Jadwiga Wtorek 8:00-9:00

Środa 14:00-15:00

65. Turlik Wojciech Wtorek 12:45-13:30

Czwartek 11:40-12:25

66. Walasik Angelika Środa 7:30-7:50; 8:55-9:40
67. Witek Izabela Środa 7:15-7:45

Czwartek 9:50-10:35

68. Włodarczyk Agata Czwartek 8:15-8:45
69. Wójcik- Skowronek Anna Poniedziałek 7:30-8:00;  9:50-10:35
70. Wróbel Małgorzata Poniedziałek 8:55-9:40

Piątek 7:15-7:45