Dodatkowe zajęcia

Propozycje zajęć dodatkowych-wspomagających  

dla klas IV-VII

Nauczyciel Rodzaj zajęć Termin Godz. adresaci
Anna Buczek Konsultacje   z fizyki poniedziałek 2 lekcja Kl. VII
Agnieszka Desept Konsultacje z biologii i chemii poniedziałek 1 lekcja Kl. VII
Monika Brotoń Zaj. wyr. z  j. ang poniedziałek 6 lekcja Kl. III
Aneta Rożkiewicz Zaj. wyr. z  j. ang wtorek 7 lekcja Kl. IV
Agata Włodarczyk Zaj. wyr. z  j. ang wtorek 8 lekcja Kl. V
Angelika Walasik Zaj. wyr. z  j. ang poniedziałek 2 lekcja Kl. VI
Aleksandra Buczko Zaj. wyr. z  j. ang poniedziałek 1 lekcja Kl. VII
Lucyna Szewczyk

 

Zaj. wyr. z matematyki Środa 6 lekcja Kl. IV
Joanna Hewelt Zaj. wyr. z matematyki poniedziałek 7 lekcja Kl. V
Anna Kosińska

 

Zaj. wyr. z matematyki czwartek 7 lekcja Kl. VI
Barbara Stachaczyk Zaj. wyr. z matematyki poniedziałek 2 lekcja Kl. VII
Marzena Górka Zaj. wyr. z j. polskiego środa 6,7 lekcja Kl. IV
Katarzyna Kołodziej Zaj. wyr. z j. polskiego środa 6,7 lekcja Kl. V
Renata Kołodziej Zaj. wyr. z j. polskiego środa 7 lekcja Kl. VI
Joanna J-Bień Zaj. wyr. z j. polskiego poniedziałek 1 lekcja Kl. VII
         

  

 Propozycje zajęć  dodatkowych – rozwijających

dla klas IV-VII

 

Nauczyciel Rodzaj zajęć Termin Godz. adresaci
Romualda Siemianowska Kółko przyrodnicze poniedziałek 7 lekcja Klasy IV
Aneta Gryglak Pierwsza pomoc poniedziałek 6 lekcja Klasy V-VI
Krzysztof Karcz Programowanie środa 8 lekcja Kl. V-VII
Marzena Święch Koło polonistyczne piątek 8 lekcja Kl. IV-VI
Marzena Święch Koło  dziennikarskie środa 8 lekcja Kl. IV-VI
Ewa Kluba Koło teatralne wtorek 8,9 lekcja Kl. IV-VI
Anna B-Kupczyk Koło muzyczne czwartek 7 lekcja Kl. IV-VI
Mikołaj Schabowski Koło plastyczne środa 7,8 lekcja Kl. IV-VI
Robert Fraś

Andrzej Frąś

SKS poniedziałek 8 lekcja Kl. IV-VI
Wojciech Turlik

Anna Dominik

SKS czwartek 8 lekcja Kl. IV-VI
Magdalena Pudo Drama Club piątek 8 lekcja Kl. IV-VI

 

klasy I- III uczące się

przy ul. 3 Maja

Nauczyciel Rodzaj zajęć Termin Dla klas Sala
Dorota Lato Eksperci programowania

-projekt unijny

Listopad-  marzec 1a 5
Mariola Kusak Innowacja pedagogiczna:

„Myślę. Rozumiem. Wiem”

cały rok/2h w tygodniu 1b 6
Anna Omilianowska Innowacja pedagogiczna:

„Myślę. Rozumiem. Wiem”

cały rok/2h w tygodniu 1c 10
Halina Maciuszek Zajęcia plastyczne wtorek

6godz. lekcyjna

2a i 2b 3
Ewa Paluch Zajęcia wyrównawcze

(polonistyczno- matematyczne)

poniedziałek

6godz. lekcyjna

2a i 2b 4
Agata Łącka Eksperci programowania

-projekt unijny

 

Listopad-  marzec

 

3a

 

15

 

Zajęcia wyrównawcze

(polonistyczno- matematyczne)

wtorek

6godz. lekcyjna

 

3a i 3 e 15
Agata Augustynek Eksperci programowania-

projekt unijny

 

Listopad-  marzec

 

3b

 

7

 

Zajęcia wyrównawcze

(polonistyczno-

matematyczne)

środa

6godz. lekcyjna

 

3b i 3 f 7
Barbara Derus Zajęcia

rozwijające polonistyczne

Piątek

6godz. lekcyjna

3a,b,e,f-

 

16
Bałos Małgorzata Eksperci programowania-

projekt unijny

Listopad-  marzec 3f

 

2

 

Małgorzata Wróbel Małgorzata Bałos Ewa Kluba Zajęcia teatralne

 

Wtorek

8 godz. lekcyjna

 

kl.3-7 211
Beata Grodowska

Izabela Jasińska

Zajęcia muzyczne Czwartek/co 2 tydzień/ Kl 1-3  
Agnieszka Puła Programowanie przez zabawę Piątek

5 lekcja

Kl.1-3 107
Monika Brotoń Zajęcia wyrównawcze-

 Język angielski

Poniedziałek

6 lekcja

 

Kl.3  


klasy I- III uczące się

przy ul. Szkolna

Nauczyciel Rodzaj zajęć Termin Godz. klasa Sala
Beata Książek Zajęcia muzyczne

„Szkolne nutki”

Poniedziałek

Co dwa tygodnie

 

6 lekcja

 

1d,1e,2c,

3c,3d

Po dwie

osoby z

każdej klasy

2
Beata Książek Zajęcia rozwijające wtorek

 

6 lekcja 2c 2
Małgorzata Wróbel Zajęcia wyrównawcze

polonistyczno-matematyczne

Czwartek 6 lekcja 3c 10
Teresa Świętek Zajęcia wyrównawcze

polonistyczno-matematyczne

czwartek 5 lekcja 1d,1e 1
Anna Szewczyk Zajęcia matematyczne Poniedziałek

/co 2 tydzień/

6 lekcja 3c,3d 9
Anna Szewczyk Zajęcia przyrodnicze Poniedziałek

/co 2 tydzień/

6 lekcja 3c,3d 9
Anna Szewczyk Zajęcia wyrównawcze

Polonistyczno

-matematyczne

wtorek 6 lekcja 3d 9
Paulina Ptak Projekt

”Eksperci oprogra-

mowania”

środa 6,7 lekcja połowa klasy 1d Sala

kompu-

terowa