Sukcesy sportowe

Wyniki sportowe uczniów w I semestrze

Miło mi poinformować że uczniowie naszej szkoły wygrali zawody gminne awansując do zawodów powiatowych gdzie zajęli 2 miejsce. w zawodach uczestniczyli następujący uczniowie
Gaweł Szymon, Gibas Tomasz, Janusz Wiktor, Joniec Piotr, Klima Mateusz, Kolber Patryk, Łazarek Mateusz, Maj Karol, Malinowski Kacper, Niwiński Witold, Pruś Wojciech, Tybon Jakub, Rojowicz Grzegorz.
Gratulujemy wspaniałej postawy.

Robert Fraś


Gminne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców


W dniu 10 kwietnia 2018 nasze dziewczęta w składzie : Maja Grabowska, Maria Dudziak, Zuzanna Gwizdek, Oliwia Sudoł, Anna Grzebała, Magdalena Osika, Kinga Sendorek, Martyna Serwin, Anna Kłusek, Katarzyna Bąk, Magdalena Wójtowicz , Pola Gumulak, Izabela Litwin zajęły 3 miejsce w powiatowych zawodach w piłce ręcznej dziewcząt, wygrywając tydzień wcześniej zawody gminne.


W wielką radością informuję, iż uczniowie kl. 1-3 :
Michał Glaz
Karol Kozak
Jakub Krasnodębski
Kajetan Płatek
Jakub Turchanh
Michał Martemianow
Filip Penar
reprezentujący drużynowo szkołę na Turnieju Szachowym – zajęli II miejsce na szczeblu wojewódzkim!

Tym samym zakwalifikowali się na finały ogólnopolskie, które odbędą się w Warszawie.

W klasyfikacji indywidualnej również świetny występ Karola Kozaka i Michała Glaza.

Chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dyrekcja szkoły.


Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

Kategoria dziewcząt:

 

Biegi przełajowe :etap powiatowy – I miejsce

 

etap wojewódzki  – VI miejsce

 

 

Piłka nożna :       etap gminny  – I miejsce

 

etap powiatowy – III miejsce

 

Badminton:         etap powiatowy  – I miejsce

 

etap wojewódzki – V miejsce

 

Koszykówka:      etap gminny  – I miejsce

 

Siatkówka :         etap gminny  – II miejsce

 

Kategoria chłopców:

 

Biegi przełajowe :etap powiatowy – I miejsce

 

etap wojewódzki  – XVIII miejsce

 

Piłka nożna :       etap gminny  – I miejsce

 

etap powiatowy – IVmiejsce

 

Badminton:         etap powiatowy  – III miejsce

 

 

Koszykówka:      etap gminny  – I miejsce

 

etap powiatowy   – III miejsce

 

 

Siatkówka :         etap gminny  – II miejsce

Sukcesy w sporcie

Sportowe sukcesy