Zajęcia dodatkowe klas 4-7

Propozycje zajęć dodatkowych-wspomagających  

dla klas IV-VII

Nauczyciel Rodzaj zajęć Termin Godz. adresaci  sala
Anna Buczek Konsultacje   z fizyki poniedziałek 2 lekcja Kl. VII  211
Agnieszka Desept Konsultacje z biologii i chemii poniedziałek 1 lekcja Kl. VII 210
Aneta Rożkiewicz Zaj. wyr. z  j. ang wtorek 7 lekcja Kl. IV 203
Agata Włodarczyk Zaj. wyr. z  j. ang wtorek 8 lekcja Kl. V 201
Angelika Walasik Zaj. wyr. z  j. ang poniedziałek 2 lekcja Kl. VI 203
Lucyna Szewczyk Zaj. wyr. z matematyki Środa 6 lekcja Kl. IV 204
Joanna Hewelt Zaj. wyr. z matematyki poniedziałek 7 lekcja Kl. V 204
Anna Kosińska Zaj. wyr. z matematyki poniedziałek 1 lekcja Kl. VI 200
Barbara Stachaczyk Zaj. wyr. z matematyki poniedziałek 2 lekcja Kl. VII 204
Marzena Górka Zaj. wyr. z j. polskiego wtorek 6 lekcja Kl. IV 14
Katarzyna Kołodziej Zaj. wyr. z j. polskiego środa 6,7 lekcja Kl. V 104
Renata Kołodziej Zaj. wyr. z j. polskiego środa 7 lekcja Kl. VI  
Joanna J-Bień Zaj. wyr. z j. polskiego poniedziałek 1 lekcja Kl. VII 105
           


Propozycje zajęć  dodatkowych – rozwijających

dla klas IV-VII

Nauczyciel Rodzaj zajęć Termin Godz. adresaci sala
Romualda Siemianowska Kółko przyrodnicze poniedziałek 7 lekcja Klasy IV  
Aneta Gryglak Pierwsza pomoc poniedziałek 7 lekcja Klasy V-VI 211
Krzysztof Karcz Programowanie środa 8 lekcja Kl. V-VII 107
Marzena Święch Koło polonistyczne piątek 8 lekcja Kl. IV-VI 202
Marzena Święch Koło  dziennikarskie środa 8 lekcja Kl. IV-VI 207/108
Ewa Kluba Koło teatralne wtorek 8,9 lekcja Kl. IV-VI 210
Magdalena Pudo Drama Clab piątek 8 lekcja Kl. IV-VII 206
Lucyna Szewczyk Kółko matematyczne Piątek 6 lekcja Kl. IV 206
Anna Kosińska Kółko matematyczne Czwartek 7 lekcja Kl. VI 204
Anna B-Kupczyk Koło muzyczne czwartek 7 lekcja Kl. IV-VII 102
Mikołaj Schabowski Koło plastyczne środa 7,8 lekcja Kl. IV-VII 112
Robert Fraś

Andrzej Frąś

SKS poniedziałek 8 lekcja Kl. IV-VII sala gimn.
Wojciech Turlik

Anna Dominik

SKS czwartek 8 lekcja Kl. IV-VII sala gimn.
s.Marta Muskus Schola Poniedziałek 9 lekcja Od kl.2 do gimn. Dom Św. K.Boromeusza
s.Agata Pustelnik Koło Misyjne Środa 7,8 lekcja Kl. IV-VII 207
Jadwiga Guzik Wolontariat Środa 7,8 lekcja Kl. IV-VII 14