Zajęcia dodatkowe klas 4-8

ZAJĘCIA DODATKOWE – 2018/2019

Rodzaj zajęć Nauczyciel prowadzący

 

Dzień nr lekcji Sala
klasy IV  
Miłośnicy książek J. Hytroś środa 7 lekcja 16
Kółko plastyczne M. Schabowski wtorek – 7 lekcja 112
Zajęcia rozwijające z j. polskiego B. Kukiełka Środa – 7 lekcja 106
klasy V  
Rozwijanie umiejętność uczenia się J. Hytroś wtorek 7 lekcja 16
Koło muzyczne A. Borejczuk- Kupczyk Wtorek 7 lekcja 102
Warsztaty artystyczne J. Jasińska-Bień środa 7,8 lekcja 105
Kółko plastyczne M. Schabowski wtorek 8 lekcja 112
Kółko historyczne D. Bazarnik środa 200
Koło filmowe „Klaps” B. Kukiełka Środa -8 lekcja 106
Konsultacje  z języka polskiego I. Jasińska Poniedziałek – 7-7.45 świetlica
klasy VI  
Warsztaty artystyczne J. Jasińska-Bień środa 7,8 lekcja 105
Konsultacje z języka polskiego J. Jasińska-Bień środa 7.30-8.00 (co 2 tygodnie) 203
klasy VII  
Rozwijanie logicznego myślenia A. Buczek poniedziałek 7 lekcja 211
Kółko historyczne D. Bazarnik poniedziałek 8 lekcja 209
Koło polonistyczne IMBRYK M. Święch czwartek 7 lekcja 202
Zajęcia rozwijające z j. polskiego K. Kołodziej Wtorek 7.30-8.00 103
klasy VIII  
Kółko matematyczne A.Kosińska czwartek 7 lekcja 205
Rozwijanie logicznego myślenia A.Buczek poniedziałek 7 lekcja

piątek 1 lekcja

211
Kółko historyczne M.Juszczyk środa 7 lekcja 211
 „Z polszczyzną za pan brat” A. R – Raszpunda czwartek 7 lekcja 14
Konsultacje z chemii P. Bogdał

A. Despet

Środa 8 lekcja

piątek 8 lekcja (2 razy w miesiącu)

210

210

Przygotowanie do egz. z matematyki M. Rogowska środa 7,8 lekcja (co 2 tygodnie) 206
Przygotowanie do egz. z j. angielskiego A. Buczko – kl. 8c poniedziałek -4 lekcja 107
Przygotowanie do egz. z matematyki B. Stachaczyk  – kl. 8 c Co druga środa -4 lekcja 207
Przygotowanie do egz. z j. polskiego M. Święch – kl. 8 c Co druga środa -4 lekcja 207
Przygotowanie do egz. z j. polskiego J. Jasińska -kl.8b czwartek  7.15 105
Przygotowanie do egz. z j. angielskiego M. Pudo czwartek 7.10-7.55 206
Przygotowanie do egz. z matematyki B.  Stachaczyk Wtorek, czwartek 7.10-7.55 205
Dla klas IV-VIII  
Weekend z COOLturą dla kl.4-8 K. Kołodziej, M. Brotoń raz w miesiącu- informacje bieżące
Zajęcia z samorządności A. R-Raszpunda poniedziałek 7,8 lekcja (co 2 tyg.) 14
Szkolne Koło Filmowe KLAPS B. Kukiełka wtorek 6 lekcja 106
DRAMA CLUB dla kl.4-8 M. Pudo czwartek 7 lekcja 206
SKS klasy 5-8 R. Fraś Pon., czwartek 14.30 – 15.30 Sala gimnast.
Schola M. Muskus, ks. P. Król poniedziałek 15.45-16.45 201
Koło misyjne dla kl. 5-7 A. Pustelnik wtorek 7 lekcja (co 2 tygodnie) 203
Pierwsza Pomoc A. Gryglak piątek  8,9 lekcja 211