Zajęcia dodatkowe klas 4-8

Propozycje zajęć dodatkowych-wspomagających  

dla klas IV-VIII

Nauczyciel Rodzaj zajęć Termin Godz. adresaci  sala
 Joanna Hewelt wyrównawcze z matematyki  wtorek 6 lekcja  Klasy 6   
Joanna Hewelt wyrównawcze z matematyki środa 7 lekcja Klasy 6  
Lucyna Szewczyk wyrównawcze z matematyki środa 6 lekcja Klasy 5 c,d,e  
Lucyna Szewczyk wyrównawcze z matematyki środa 7 lekcja Klasy

5 b,f

 
Janusz Kulpa wyrównawcze z matematyki piątek 7 lekcja 5a  
Janusz Kulpa wyrównawcze z matematyki środa 7,8 lekcja 3a,e gimn  
Barbara Stachaczyk Przygotowanie do egzaminu z matematyki wtorek 7.10-7.55 Klasy 8  
Barbara Stachaczyk Przygotowanie do egzaminu z matematyki czwartek 7.10-7.55 Klasy 8  
Małgorzata Rogowska Przygotowanie do egzaminu z matematyki     Klasa 8a  
Anna Kosińska wyrównawcze z matematyki poniedz 6 lekcja Klasy 4  
Alina Procyk wyrównawcze z matematyki czwartek 7 lekcja Klasy 4  
Monika Kulpa wyrównawcze z matematyki środa 7,8 lekcja Klasy

4a,4b

oraz 3b gimn

(co 2

tyg )

 
Monika Kulpa wyrównawcze z matematyki piątek 7 lekcja 7d  
Renata Palińska wyrównawcze z matematyki czwartek 7 lekcja 3 gimn  
Katarzyna Kołodziej  wspomagające z j.polskiego

 

 środy (co drugi tydzień)  7.30  kl. 6  s. 203
Agnieszka Despet wyrównawcze z chemii piątek 8 lekcja (2 razy w miesiącu) Klasy 7, 8  
Joanna Jasińska – Bień Wyrównawcze z języka polskiego poniedz 7 lekcja 5a  
Marzena Górka Wyrównawcze z języka polskiego środa 7 lekcja Klasy 5  
Aleksandra Buczko Przygotowujące do egzaminu z j. angielskiego Luty, marzec   Klasy 8  
Anna Marzec Przygotowujące do egzaminu z j. niemieckiego Poniedz  lub

 środa

8 lekcja

 

7 lekcja

Klasy gimn  
Magdalena Pudo Przygotowujące do egzaminu z j. angielskiego czwartek 7.10 – 7.55 Klasa VIII A VIII D  
Marzena Święch Koło polonistyczne IMBRYK zajęcia przygotowujące do egzaminu Czwartek 7 lekcja Klasy VII-VIII  
Renata Kołodziej Zajęcia wyrównawcze czwartek 7 lekcja Klasy VII  
Agnieszka Raczyńska – Raszpunda zajęcia przygotowujące do egzaminu     Klasy VIII  
Beata Franczyk – Kestranek zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego piątek 8 lekcja Klasy

III A, B

 

  

 

 

 

 

 

 

 Propozycje zajęć  dodatkowych – rozwijających

dla klas IV-VIII

Nauczyciel Rodzaj zajęć Termin Godz. adresaci sala
Romualda Siemianowska Kółko przyrodnicze wtorek 6 lekcja Klasy III – IV 201
Anna Buczek Ćwiczenie logicznego myślenia poniedz 7 lekcja Klasy VII- VIII  211
Anna Buczek Ćwiczenie logicznego myślenia piątek 1 lekcja Klasy VII- VIII  211
Anna Kosińska Kółko matematyczne czwartek 7 lekcja Kl. VIII  
Katarzyna Kołodziej

 

Katarzyna Kołodziej

Monika Brotoń

rozwijające z j.polskiego

 

 

Weekend z COOLturą

wtorek

 

 

Raz w miesiącu

 7.30

 

 

 

 

kl. 7.

 

 

Klasy IV-VIII

 103

 

 

 

 

Agnieszka Raczyńska- Raszpunda Zajęcia z samorządności     Samorząd szkolny  
Joanna Hytroś Warsztaty czytelnicze środa 7 lekcja 4e,f  
Joanna Hytroś Zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się wtorek 6 lub 7 Klasy IV_VI  
Beata Kukiełka Szkolne Koło Filmowe KLAPS        
Beata Kukiełka Trzy Kwadranse z Literaturą        
Beata Kukiełka Klub Kreatywnego Czytelnika        
 Elżbieta Sewiołło
 kółko geograficzne    środa  Klasy VII i VIII
 201
Michał Horkawy Kółko historyczne     Klasy V  
Dorota Bazarnik Kółko historyczne Poniedz 8 lekcja Klasy VI-VII  
Dorota Bazarnik Kółko historyczne Środa 6 lekcja Klasa Vf  
Małgorzata Juszczyk Kółko historyczne Poniedz

lub

środa

8 lekcja

 

7 lekcja

Klasy VIII  
Anna Marzec Koło Języka Niemieckiego     Klasy VIII  
Magdalena Pudo DRAMA CLUB czwartek 7 lekcja Klasy IV-VIII  
Angelika Walasik Maraton z językiem angielskim     Klasy VII D, E, F  
Joanna Jasińska- Bień Warsztaty artystyczne piątek 7,8 lekcja Klasy V I VI  
Anna B-Kupczyk Koło muzyczne Kl. IV-VII  
s.Marta Muskus Schola        
s.Agata Pustelnik

Jancenty Malarz

Koło Misyjne        
Małgorzata Juszczyk, Nikodem Hajducki Wolontariat Środa 7,8 lekcja Kl. IV-VII  
Robert Fraś SKS Poniedz

czwartek

14.30 – 15.30

15.15 – 16.15

Klasy V – VIII