Sukcesy naszych uczniów w tegorocznych olimpiadach przedmiotowych  i konkursach kuratoryjnych

Niezwykle szczęśliwie dla uczniów naszej szkoły  zakończył się  trwający od września bieżącego roku szkolnego “maraton”  konkursowy i olimpijski, a zwycięzcy mogą świętować zdobyte laury. Pracowali wytrwale, poświęcając wiele czasu i wysiłku intelektualnego  na zdobywanie nowej wiedzy, a także  doskonalenie posiadanych  umiejętności.

W bieżącym roku szkolnym po raz pierwszy zorganizowano olimpiady przedmiotowe o zasięgu ogólnopolskim. Niestety, panująca pandemia koronawirusa uniemożliwiła uczniom rywalizację o tytuły laureatów tychże olimpiad.

W I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego Juniorów dla uczniów szkół podstawowych tytuł Finalisty zdobył Wojciech Pruś, uczeń klasy VIII B.

W I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych tytuły Finalistów uzyskali Emilia Grochot z klasy VIII F oraz Krzysztof Janeczko z klasy VIII F. Warto przypomnieć, iż Emilia Grochot uzyskała tytuł Laureatki Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego, będąc uczennicą klasy szóstej.

W Małopolskim Konkursie Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych tytuł Laureati uzyskała Zuzanna Ślusarczyk, uczennica klasy VIII B, a tytuł Finalistki zdobyła Anna Grzebała z klasy VIII F.

W Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych tytuł Finalisty uzyskał Wojciech Pruś, uczeń kl. VIII B.

W Małopolskim Konkursie Biologicznym dla uczniów szkół podstawowych tytuł Finalistki wywalczyła Anna Grzebała z klasy VIII F.

Finalistą Konkursu Tematycznego “Od algorytmu do programu” dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego został Krzysztof Janeczko, uczeń klasy VIII F.

Zuzanna Ślusarczyk z klasy VIII B, Wojciech Pruś z klasy VIII b, Emilia Grochot z klasy VIII F oraz Krzysztof Janeczko z klasy VIII F zostali zwolnieni z pisania tej części egzaminu ósmoklasisty, w której uzyskali tytuły Laureata   konkursu przedmiotowego oraz tytuły Finalistów olimpiady przedmiotowej.

Ogromnie cieszymy się z sukcesów naszych Uczniów i serdecznie  gratulujemy!

W imieniu Dyrekcji oraz Nauczycieli

Marzena Święch