Pozytywna uwaga

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele.

Nasza szkoła przystąpiła do akcji POZYTYWNA UWAGA. Jej zadaniem jest chwalić uczniów, motywować do nauki, do bycia coraz lepszym młodym człowiekiem. Akcja trwa cały rok, ale szczególnie miesiąc listopad ma być miesiącem pozytywnych uwag, miłych słów i „dobrej energii”. Na stronie pozytywnauwaga.pl znajdziecie Państwo wszystkie szczegóły dotyczące akcji, różne interesujące materiały i artykuły.

Dodatkowo najciekawszymi pozytywnymi uwagami można się podzielić właśnie na stronie internetowej pozytywnauwaga.pl. Może to zrobić sam nauczyciel, który taką uwagę wpisał lub rodzic dziecka, które uwagę otrzymało. Zachęcam wszystkich do udziału w akcji. Nich ten najbliższy miesiąc upłynie nam w ciepłej atmosferze.

Nauczyciele – chwalcie uczniów, Uczniowie – powiedzcie coś dobrego swoim nauczycielom i rodzice – skierujcie miłe słowa do wychowawców i nauczycieli Waszych dzieci. Nic przecież tak nie motywuje do lepszej nauki i pracy jak dobre słowo! Zaczynamy😊!