Igrzyska młodzieży szkolnej 2019

Nasza Szkoła wygrała rywalizację w powiecie Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz zajęła II miejsce w Igrzyskach Dzieci.
Spośród 25 konkurencji sportowych największe osiągnięcia szkoła uzyskała w badmintonie drużynowym dziewcząt,badmintonie drużynowym chłopców,pływaniu,tenisie stołowym,piłce nożnej dziewcząt,oraz lekkiej atletyce.
Nagrody wręczył wicestarosta wielicki na ręce Dyrekcji Szkoły oraz nauczycieli WF i wyróżnionych uczniów.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom wychowania fizycznego, którzy przyczynili się do tego sukcesu.
Udział w zawodach sportowych możliwy jest dzięki wsparciu finansowym Miasta i Gminy Niepołomice, a operatorem wszystkich zawodów jest od 20 lat MKS Spartakus Niepołomice