strajk info

Drodzy Rodzice,
W środę 17 kwietnia placówki oświatowe:  Biblioteka, MCDiS i Muzeum Zamek organizują ostatni dzień zajęć opiekuńczych dla naszych uczniów.

Protest nauczycieli trwa nadal.

W czwartek 18 kwietnia i wtorek 23 kwietnia proponujemy tym z Państwa, którym niezbędna jest  pomoc w zapewnieniu opieki dla swojego dziecka, dyżur opiekuńczy dla klas 0-3 w budynku przy ul. 3 Maja w godz. od 8.00 do 13.00

Bardzo proszę o przesłanie zgłoszenia dziecka  wiadomością przez dziennik Librus do pani wicedyrektor Małgorzaty Rogowskiej, aby można było zorganizować dla nich opiekę. Informację proszę przesłać do środy godz. 14.00, określić  dzień i godziny pobytu dziecka.

Proszę o wyrozumiałość i wsparcie oraz zrozumienie  tej wyjątkowo trudnej sytuacji zarówno dla nas jak i dla Państwa.

z wyrazami szacunku

Alina Jachimczak- Dyrektor Szkoły


Szanowni Państwo
Informuję, że egzaminy ósmoklasistów odbędą się zgodnie  z harmonogramem tj. 15,16 i 17 kwietnia. Szczegółowe  informacje zostaną przekazane w komunikacie za pośrednictwem dziennika Librus.

Z wyrazami szacunku
Alina Jachimczak
Dyrektor Szkoły

 


Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję, że akcja protestacyjna w szkole nie ma określonego terminu zakończenia. Wobec powyższego w dniu jutrzejszym i kolejnych dniach strajk będzie kontynuowany na dotychczasowych zasadach.
Jeśli zajdą jakiekolwiek zmiany w zaistniałej sytuacji poinformuję Państwa za pomocą strony internetowej oraz dziennika Librus.

Jednocześnie informuję, że egzamin gimnazjalny odbędzie się w normalnym terminie.

z wyrazami szacunku
Alina Jachimczak 
Dyrektor Szkoły


Szanowni Państwo,
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i w trosce o dobro naszych uczniów informuję, że egzaminy gimnazjalne odbędą się zgodnie z podanymi przez OKE terminami tj. 10,11 i 12 kwietnia. Szczegółowe  informacje zostaną przekazane w komunikacie za pośrednictwem dziennika Librus.

Z wyrazami szacunku
Alina Jachimczak
Dyrektor Szkoły


Drodzy Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej w Niepołomicach

Pragnę Państwa poinformować, że w poniedziałek 08.04.2019 r. około 95% Nauczycieli SP w Niepołomicach przystąpiło do akcji strajkowej i zajęcia lekcyjne oraz zajęcia świetlicowe w tym dniu, po uzyskaniu zgody Organu Prowadzącego, zostały zawieszone.

W związku z brakiem porozumienia i przystąpieniem Nauczycieli do akcji strajkowej oraz niemożnością zapewnienia bezpieczeństwa uczniom, zajęcia lekcyjne oraz zajęcia świetlicowe w dniu 09.04.2019 r. (wtorek) zostają również zawieszone.

więcej informacji

Bardzo Państwa przepraszamy za powstałe w ten sposób problemy i liczymy na wyrozumiałość w tej trudnej sytuacji.

O wszelkich zmianach oraz aktualizacjach będziecie Państwo informowani za pomocą strony internetowej oraz dziennika elektronicznego.


Z wyrazami szacunku
Alina Jachimczak
Dyrektor Szkoły