Opowieści o zwierzętach z Czarnego Lądu

27.03. uczniowie klas I c, II a i II b zostali zaproszeni do Biblioteki Publicznej w Niepołomicach na spotkanie z Anną i Krzysztofem Kobusami- znanymi podróżnikami, fotografami, dziennikarzami, twórcami bloga podróżniczego „Mały podróżnik”.

Na chwilę wszyscy przenieśliśmy się  w podróż  po afrykańskim kontynencie. Wspaniałe opowieści gości na temat żyjących tam zwierząt były wzbogacone ciekawymi komentarzami oraz zdjęciami. Największe wrażenie wywarły na nas pamiątki, przedmioty przywiezione z Afryki, które można było obejrzeć z bliska, dotknąć. Były to kokosy, zwierzęta wykonane z koralików, drutu, pióra flamingów, strusi, piasek z pustyni Sahary i Namib.

Był to niezwykły dzień, który uwieczniliśmy pamiątkowym  zdjęciem  z sympatycznymi podróżnikami.

Uczniowie wraz z opiekunami