dzien babci

Dzień Babci i Dziadka u Przedszkolaków

Styczeń jest zimnym miesiącem, pełnym bardzo chłodnych dni, jednak, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu z nas robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto Naszych najukochańszych Babć i Dziadków.

Dnia 25 stycznia 2018 roku w grupie 0a  odbyła się długo wyczekiwana uroczystość – Dzień Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały dla swoich ukochanych dziadków inscenizacje pt.: Cztery babcie oraz Prezenty dla babć i dziadków, recytowały wiersze, śpiewały piosenki
i tańczyły. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Na koniec części artystycznej  dzieci wręczyły babciom
i dziadkom prezenty oraz dyplomy. Po części oficjalnej przybyli goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Podsumowując jako wychowawca mogę stwierdzić, że był to naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, wzruszeń oraz dumy. Brawo mali artyści!!!

A. Lubińska