Goście z Krakowa

W sobotę 20 stycznia gościliśmy w naszej szkole dzieci i ich opiekunów z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w strukturach Centrum Administracyjnego nr 1 oraz z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych św. Ludwiki w Krakowie. Wśród atrakcji przygotowanych dla naszych gości znalazła się projekcja filmu w CDiS oraz  wspólny poczęstunek. Nasi koledzy i koleżanki otrzymali od nas prezenty w postaci książek, gier, puzzli i słodyczy. A Pani Dyrektor Alina Jachimczak przekazała  w naszym imieniu na ręce opiekunów wsparcie finansowe oraz w podzięce za wspólny czas odebrała podziękowania i upominki. Dziękujemy za mile spędzone chwile i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.

Pragniemy także podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego dnia: Dyrekcji, uczniom, rodzicom i nauczycielom:)