SUKCESY II semestr

W dniu 16.05.2018r. podczas finałów wojewódzkich drużynowych biegów przełajowych rozgrywanych w Nowym Targu, nasza drużyna w składzie: Nagięć Nikola, Grabowska Maja, Dudziak Maria, Dziadur Oliwia i Zawiła Maja wywalczyła srebrnym medal. Na drugie miejsce w województwie złożyły się indywidualne wyniki naszych zawodniczek z pośród których najlepiej zaprezentowały się Nikola Nagięć i Maja Grabowska. Nikola z ogromną przewagą na mecie została Mistrzynią województwa natomiast Maja zajęła indywidualnie szóste miejsce.
Serdecznie gratulujemy

Miło mi poinformować o sukcesie naszych dziewcząt w czwórboju lekkoatletycznym rozgrywanym w ramach igrzysk Dzieci.
Zespół w składzie Nagięć Nikola,Głuszek Julia ,Grabowska Maja,Grzebała Ania, Gumulak Pola,Dudziak Maria po zwycięstwie w zawodach gminnych zwyciężyły również w zawodach powiatowych które odbyły się 09.05 oraz w półfinałach wojewódzkich 14.05 awansując do finałów wojewódzkich.Gratulujemy naszym uczennicom i życzymy powodzenia w dalszym etapie.
Drużyna chłopców na zawodach powiatowych zajęła 3 miejsce i nie awansowała do półfinałów wojewódzkich.

Robert Fraś

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa w Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym i awansu do zawodów powiatowych zarówno dziewczętom jak i chłopcom naszej szkoły:
Dziewczęta:
Maja Grabowska również I mc indywidualnie
Maria Dudziak II mc indywidualnie
Anna Grzebała
Pola Gumulak
Oliwia Dziadur
Zuzanna Ślusarczyk
Chłopcy:
Mateusz Łazarek również I mc Indywidualnie
Mateusz Klima
Jakub Miklas
Szymon Frąś
Szymon Gaweł
Patryk Kolber

Pragnę poinformować, że uczniowie naszej szkoły wczoraj wywalczyli 3 puchary na Powiatowych Drożynowych Biegach Przełajowych w Wieliczce:
I miejsce i awans do etapu wojewódzkiego zdobyły dziewczęta rocznik 2006-2005 w składzie:
Nikola Nagięć ( I mc indywidualnie )
Maja Grabowska
Maria Dudziak
Oliwia Dziadur
Julia Głuszek
III miejsce chłopcy rocznik 2006-2005:
Mateusz Łazarek ( II mc Indywidualnie)
Kacper Musz
Jakub Miklas
Dariusz Kułynycz
II miejsce dziewczęta rocznik 2008-2007:
Aristella Banza
Iga Kiełbowicz
Martyna Suchan
Aleksandra Bielecka
Gratulujemy sukcesów wszystkim biegaczom!

III mc w powiatowych Biegach Przełajowych Chłopców 2005-2006

I mc w Powiatowych Biegach Przełajowych Dziewcząt 2005-2006 awans do etapu wojewódzkiego oraz III mc dziewcząt 2007-2008

Miło mi poinformować że uczniowie naszej szkoły wygrali zawody gminne awansując do zawodów powiatowych gdzie zajęli 2 miejsce. w zawodach uczestniczyli następujący uczniowie
Gaweł Szymon, Gibas Tomasz, Janusz Wiktor, Joniec Piotr, Klima Mateusz, Kolber Patryk, Łazarek Mateusz, Maj Karol, Malinowski Kacper, Niwiński Witold, Pruś Wojciech, Tybon Jakub, Rojowicz Grzegorz.
Gratulujemy wspaniałej postawy.

Robert Fraś

Gminne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców

W dniu 10 kwietnia 2018 nasze dziewczęta w składzie : Maja Grabowska, Maria Dudziak, Zuzanna Gwizdek, Oliwia Sudoł, Anna Grzebała, Magdalena Osika, Kinga Sendorek, Martyna Serwin, Anna Kłusek, Katarzyna Bąk, Magdalena Wójtowicz , Pola Gumulak, Izabela Litwin zajęły 3 miejsce w powiatowych zawodach w piłce ręcznej dziewcząt, wygrywając tydzień wcześniej zawody gminne.

W wielką radością informuję, iż uczniowie kl. 1-3 :
Michał Glaz
Karol Kozak
Jakub Krasnodębski
Kajetan Płatek
Jakub Turchanh
Michał Martemianow
Filip Penar
reprezentujący drużynowo szkołę na Turnieju Szachowym – zajęli II miejsce na szczeblu wojewódzkim!

Tym samym zakwalifikowali się na finały ogólnopolskie, które odbędą się w Warszawie.

W klasyfikacji indywidualnej również świetny występ Karola Kozaka i Michała Glaza.

Chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dyrekcja szkoły.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej