Dyżury nauczycieli

DYŻUR PEDAGOGICZNY NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

2 semestr

 

 

Lp. Imię nazwisko TERMIN
 1 mgr Augustynek Agata Środa-4 lekcja
 2 mgr Augustyńska Krystyna Poniedziałek-1 lekcja
 3 mgr Bałos Małgorzata Czwartek-3 lekcja
 4 mgr Bazarnik Dorota czwartek-4 lekcja
 5 mgr Bednarska Małgorzata Czwartek-1 lekcja
 6 mgr Bobowska Agnieszka świetlica
 7 mgr Brotoń Monika Wtorek-2 lekcja
 8 mgr Buczek Anna Wtorek-3 lekcja
 9 mgr Burda Małgorzata Środa-2 lekcja
 10 mgr Bystrowska Joanna świetlica
 11 mgr Cendrowicz Anna Wtorek-2 lekcja
 12 mgr Derus Barbara Poniedziałek -2 lekcja
 13 mgr Dominik Anna Czwartek-4 lekcja
14 mgr Fraś Robert Środa-3 lekcja
 15 mgr Frąś Andrzej Czwartek-5 lekcja
 16 mgr Molter Ewa Czwartek-6 lekcja
 17 mgr Górka Marzena Poniedziałek-2 lekcja
 18 mgr Grodowska Beata Czwartek-4 lekcja
 19 mgr Gryglak Aneta Środa-3 lekcja
 20 mgr Horkawy Michał świetlica
 21 mgr inż. Hewelt Joanna Środa-3 lekcja
 22 mgr inż. Jachimczak Alina Środa-1 lekcja
 23 mgr Łach Joanna świetlica
 24 mgr Jasińska-Bień Joanna Wtorek-2 lekcja
 25 mgr Jaskółka Danuta Środa-2 lekcja
 26 mgr KapelElżbieta Czwartek-1 lekcja
 27 mgr Karcz Krzysztof Czwartek-2 lekcja
 28 ks. mgr Kaczmarczyk Grzegorz Czwartek-7 lekcja
 29 mgr Kmiecik Katarzyna Piątek 4 lekcja
 30 mgr Komorowska Julita świetlica
 31 mgr Kopczyńska-Kopeć Joanna świetlica
 32 mgr Kołodziej Renata Wtorek -3 lekcja
 33 mgr Kołodziej Katarzyna Czwartek -3 lekcja
 34 mgr Kożuch Marta Poniedziałek -1 lekcja
 35 ks. mgr Król Krzysztof Piątek-3 lekcja
 36 mgr Kruczek Izabela Piątek-5 lekcja
 37 ks. mgr Karbowiak Dariusz Wtorek -7 lekcja
 38 mgr Książek Beata Czwartek-4 lekcja
 39 mgr Kusak Mariola Czwartek -3 lekcja
 40 mgr Kluba Ewa Piątek -3 lekcja
 41 mgr Klejdysz Dominik świetlica
 42 mgr Łącka Agata Czwartek -4 lekcja
 43 mgr Lato Dorata Czwartek -2 lekcja
 44 mgr Maciuszek Halina Wtorek-2 lekcja
 45 mgr inż. Mazgaj Magdalena Środa -2 lekcja
 45 mgr Migdał Marzena Czwartek – 3 lekcja
 47 s. mgr Muskus Teresa Czwartek-4 lekcja
 48 mgr Niepomniaszczij Nina świetlica
 49 mgr Omilianowska Anna Środa-4 lekcja
 50 mgr Ostrowski Aleksander Wtorek-4 lekcja
 51 mgr Paluch Ewa Czwartek-3 lekcja
 52 mgr Pudo Magdalena Środa-5 lekcja
 53 mgr Puła Agnieszka Środa -2 lekcja
 54 mgr Ptak Paulina Poniedziałek -4 lekcja
 55 mgr Raczyńska-Raszpunda Agnieszka Poniedziałek-5 lekcja
 56 mgr Rożkiewicz Aneta Wtorek -5 lekcja
 57 mgr Schabowski Mikołaj Poniedziałek-4 lekcja
 58 mgr Siemianowska Romualda Środa-4 lekcja
 59 mgr SiwekElżbieta Czwartek-1 lekcja
 60 mgr Siwek Mateusz świetlica
 61 mgr Szewczyk Anna Poniedziałek -3 lekcja
 62 mgr Szewczyk Lucyna Środa -3 lekcja
 63 mgr Stachaczyk Barbara Poniedziałek-2 lekcja
 64 mgr Święch Marzena Poniedziałek-5 lekcja
 65 mgr Świętek Teresa Czwartek -4 lekcja
 66 mgr Śliwa Jadwiga Poniedziałek- 1 lekcja
 67 mgr Turlik Wojciech Czwartek -5 lekcja
 68 mgr Walasik Angelika Piątek-4 lekcja
 69 mgr Walica Paulina Czwartek-2 lekcja
 70 mgr Witek Izabela Czwartek -5 lekcja
 71 dr Włodarczyk Agata Wtorek -3 lekcja
 72 s. mgr Wojteczek Danuta Środa -3 lekcja
 73 mgr Wróbel Małgorzata Piątek -3 lekcja